پیستون: این قطعه عموما از آلیاژهای MO40 و VCN ساخته می‌شود. بعد از انتقال روغن هیدرولیکی به درون سیلندر، شروع به حرکت رفت و برگشت میکند تا به قلم ضربه بزند.
بسته به نوع چکش هیدرولیکی، پیستون می تواند دارای شانه یا شیار روغن، دنباله دار یا بدون دنباله باشد.
در شرکت چکش گستر تمامی پیستون‌های تولیدشده پس از انجام کنترل کیفیت و سنگ زنی دقیق به بازار عرضه میشود.

پیستون چکش های هیدرولیکی

کارایی پیستون چکش‌های هیدرولیکی

همانطور که گفتیم پیستون چکش هیدرولیکی در محفظه ای به نام سیلندر قرار میگیرد فشار روغن ورودی به شیر کنترل چکش هیدرولیکی پس از به حرکت درآوردن اسپول داخل شیر کنترل جریان روغن رو به ترتیب به بالای پیستون و پایین پیستون هدایت کرده و پیستون چکش هیدرولیکی رو به قلم چکش هیدرولیکی میکوبد در ضمن در قسمت بالای پیستون چکش هیدرولیکی در محفظه ای به نام بَک هِد گاز N2 یا همان گاز اَزُت قرار دارد که در زمان بالا آمدن پیستون چکش ، به آن حالت ارتجاعی میدهد تا ضربات قوی تری به قلم چکش هیدرولیکی وارد کند.

تنوع در پیستون چکش‌های هیدرولیکی

مجموعه چکش گستر با تکیه بر دانش روز و کادری کارآمد و بهره بری از جدیدترین دستگاه های تراش CNC و کوره های عملیات حرارتی اقدام به طراحی و تولید پیستون انواع چکش های هیدرولیکی کرده است که از نظر متریال و طول عمر با نمونه اورجینال برابری کرده و دارای گارانتی 6 ماهه در صورت تعویض در همین مجموعه میباشد.

پیستون سلیندر اورسایز

سیلندر چکش هیدرولیکی یکی از مهم ترین اجزاء چکش هیدرولیکی است که باید با انجام سرویس های به موقع و استفاده از سیل کیت های اورجینال مراقب اون بود اما در بعضی مواقع به دلیل استفاده از سیل کیت های تقلبی و پیستون های نامرغوب به سیلندر چکش هیدرولیکی آسیب وارد میشود که در بعضی مواقع سیلندر چکش هیدرولیکی با عملیات اورسایز قابل استفاده بوده که باید برای اون پیستونی با ابعاد و اندازه سیلندر تولید بشود.

انواع پیستون چکش‌های هیدرولیکی

پیستون پیکور هیدرولیکی کوماتسو

پیستون پیکور هیدرولیکی رامفوس

پیستون پیکور هیدرولیکی دوسان

پیستون پیکور هیدرولیکی ام اس بی

پیستون پیکور هیدرولیکی فوروکاوا

پیستون پیکور هیدرولیکی کروپ

پیستون پیکور هیدرولیکی دمو

پیستون پیکور هیدرولیکی رینو

پیستون پیکور هیدرولیکی کوانگلیم

پیستون پیکور هیدرولیکی رمر

پیستون پیکور هیدرولیکی سوسان

پیستون پیکور هیدرولیکی اوردایم