چکش هیدرولیکی کوماتسو ساخت ژاپن

شرکت کوماتسو (KOMATSU) یک شرکت تولید کننده ماشین آلات راهسازی و معدنی ژاپنی میباشد که در سال 1972 تاسیس شده است نام کوماتسو از روی بزرگترین شهر و جزیره در کشور ژاپن که در سال 1921 تاسیس شده گرفته شده است.
شرکت کوماتسو دومین شرکت تولید کننده انواع ماشین آلات راه سازی و معدنی در دنیا میباشد که بزرگترین بلدوزر جهان و اولین بیل مکانیکی هیبریدی و اولین بیل مکانیکی با کنترل هوشمند را تولید کرده است.
همینطور شرکت کوماتسو یکی از بهترین تولید کنندگان چکش هیدرولیکی در دنیا میباشد که به آن میپردازیم.

چکش هیدرولیکی کوماتسو سری JTHB

شرکت کوماتسو یکی از بهترین تولید کنندگان چکش های هیدرولیکی در دنیا میباشد که 3 سری چکش هیدرولیکی تولید کرده است سری و سری H و سری V که از این 3 سری فقط سری گاز هیدرولیک B وارد ایران شده است که مانند سایر چکش های هیدرولیکی موجود در ایران از تکنولوژی ترکیبی گاز و هیدرولیک بهره میبرد.
چکش هیدرولیکی کوماتسو قابلیت استفاده در زیر آب رو دارد و سازگار با محیط زیستاست و دارای سیستم گیریس کاری اتوماتیک نیز هست از دیگر مزایای این چکش هیدرولیکی میتوان به:

  • انرژی با ضربه بالا برای عملکرد و بهره وری بالا
  • قطعات کمتر برای کاهش هزینه های عملیاتی و نگهداری کمتر
  • قدرت تخریب بسیار بالا
  • استفاده از متریال بسیار قوی اشاره کرد

چکش هیدرولیکی کوماتسو

شرکت محور ماشین در سال 1372 تاسیس شد. محورماشین با عقد قرارداد با شرکت کوماتسو ژاپن به عنوان نماینده انحصاری شرکت کوماتسو فعالیت خود را زمینه تامین خدمات فنی ماشین آلات کوماتسو در کشور شروع کرد.
این شرکت علاوه بر واردات انواع ماشین آلات راه سازی نظیر بیل مکانیکی و لودر و بلدوزر و
لیفتراک اقدام به واردات چکش هیدرولیکی شرکت کوماتسو نمود که فقط 3 مدل از آن را وارد کرد.

  1. مدل چکش هیدرولیکی کوماتسو JTHB150 که 1710 کیلوگرم وزن دارد و مناسب نصب بر روی بیل مکانیکی 18 تا 25 تن بوده و قطر قلم اون 135 میلی متر میباشد
  2. مدل چکش هیدرولیکی کوماتسو JTHB230 که 2640 کیلوگرم وزن دارد و مناسب نصب بر روی بیل مکانیکی 23 تا 30 تن بوده و قطر قلم اون 140 میلی متر میباشد
  3. مدل چکش هیدرولیکی کوماتسو JTHB310 که 3540 کیلوگرم وزن دارد و مناسب نصب بر روی بیل مکانیکی 30 تا 40 تن بوده و قطر قلم اون 160 میلی متر میباشد